Speed Dating

Na pewno nie raz widzieliście to filmach. Szybkie randki (speed dating) w klasycznym wydaniu. Co środę zapraszamy kobiety i mężczyzn na towarzyskie spotkania. To prosty sposób na udział w imprezie, gdzie uczestnicy są singlami i szukają właśnie tego samego co Ty – miłości, przyjaźni i świetnej zabawy. Z rozmowy wyniknie czy szukacie tego samego, czy wpadliście sobie w 'oko'. Jeśli tak, POSH Was skojarzy i zaprosi na butelkę wina. Będzie okazja na dłuższą rozmowę.

W spotkaniu uczestniczy przynajmniej 20 osób (10 kobiet i 10 mężczyzn). Przewidujemy 6-minutowe rozmowy ze wszystkimi uczestnikami przeciwnej płci. Scenariusz zależy od Ciebie. POSH służy pomocą przy barze. Po drinku stresik szybko minie.

Speed dating to połączenie randkowania klasycznego z obecnym. W końcu musisz się wylogować z fejsa, albo innych randkowych serwisów. Spotykamy się w lokalu i rozmawiamy w ‚realu’, dzięki czemu to „coś” może stać się szybciej. Na koniec wypełniacie anonimową ankietę, POSH je porównuje i o wyborach dowiadują sie tylko osoby, które wzajemnie siebie wybrały. To super opcja dla osób nieśmiałych i bojących się odrzucenia. ​

1. Szanujemy Twój czas. Speed Dating oszczędza Twój czas i energię. Nie tracisz godzin na poszukiwania. Jednego wieczora randkujesz z kilkoma osobami na raz. Możliwość poznania kogoś ciekawego wzrasta na niespotykany dotychczas poziom​.

2. To opcja dla otwartych, chętnych na nowe znajomości (przygoda czy związek to już od Was zależy), ale także dla tych nieśmiałych. Drink na rozluźnienie, szybkie randkowanie, a skojarzenie z drugą osobą odbywa się poprzez wypełnienie anonimowej ankiety. O wynikach dowiadują się osoby, które wzajemnie się wskazały.

3. Spotkanie odbywa się w ‚realu’. Masz więc zwiększoną szansę, że ktoś Cię polubi, pozna, zaufa Tobie.

4. Jeden wieczór = kilka randek. Szanse na ciekawą znajomość wzrastają jak nigdy dotąd.

5. Coś innego i lepszego. Czy nie lepiej się wybrać do POSH na Speed Dating zamiast umawiać pod Pocztą, albo w kawiarni? Tutaj nikt nie ucieknie, nikt Cię nie wystawi. Jeśli ktoś Ci się nie spodoba to po 6. minutach możesz odetchnąć. Ktoś się spodoba to napisz na koniec. Jeśli druga osoba odwzajemni zainteresowanie POSH skojarzy Was na kolejną randkę

6. Tani koszt uczestnictwa (20 zł w tym drink/piwo/lampka wina) w bezpiecznym, miłym, intymnym miejscu.

Bilecik wstępu na Speed Dating kosztuje 20 zł. W cenie gwarantujemy drinka, piwo, albo lampkę wina jeśli wolisz. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 19:00. Trwać będą około 2 godzin.

1. Wypełnij poprawnie formularz rejestracji.

2. Dokonaj płatności (najpóźniej dwa dni przed spotkaniem)

3. My odeślemy potwierdzenie i bileciki wstępu.

​DAJ SOBIE SZANSĘ NA POZNANIE BRATNIEJ DUSZY!

Zapisz się!


POSH CLUB 2017